Ekspresowe wyszczuplenie sylwetki

Endermologia alliance to zabieg, który jest prawdziwą innowacją na rynku. Dzięki niemu wiele kobiet szybko straciło kilka centymetrów w talii, w biodrach czy udach oraz znacznie poprawiło wygląd skóry. Panie widząc efekty po kilku zabiegach, chętnie decydują się na pełne pakiety, pozwalające stworzyć zupełnie nową sylwetkę i to bez potu i wysiłku na siłowni.

Seria zabiegów

Udając się do kosmetyczki lub gabinetu medycyny estetycznej, u których można wykupić serię zabiegów endermologii alliance można dokładnie dowiedzieć się, jak są wykonywane te zabiegi, na czym polegają oraz ile kosztują. Wyszkolona i doświadczona profesjonalistka o endermologii szybko rozwieje wątpliwości pań oraz zachęci, by przekonać się na własnej skórze, jak to wygląda w praktyce.

Sekret tkwi w specjalnej głowicy

Nowoczesne urządzenie wyposażone jest w specjalną głowicę, która poprzez nacisk na skórę w konkretnych partiach ciała stymuluje komórki organizmu do ich odbudowy. Dzięki temu, panie szybko widzą efekty w postaci mniejszego cellulitu, wyszczuplenia danych partii ciała, zmiany ich obwodu na mniejszy, wygładzenia skóry, ujędrnienia, w braku jakichkolwiek obrzęków, poprawy krążenia, eliminacji toksyn z organizmu itp. Przy regularnym stosowaniu tego typu zabiegów i skorzystaniu z pełnego pakietu, panie szybko odzyskają wymarzoną sylwetkę

Endermologia alliance – ile kosztują zabiegi?

W zależności od konkretnego miejsca – ceny jednego zabiegu wahają się od około 250 – 300 zł. Profesjonaliści polecają jednak paniom wykupienie od razu pakietu zabiegów (np. 5, 10 lub 15), który to zmobilizuje je do regularnego odwiedzania salonu oraz dbania o siebie. Co ważne, efekty, które widać po kilku zabiegach są bardzo motywujące dla kobiet, dlatego też warto zainwestować od razu w większą ich ilość, by dostrzec zmiany na swoim ciele (jest to też bardziej opłacalne, gdyż pakiet wychodzi taniej).

Kto nie powinien korzystać z tego typu zabiegów?

Niestety, nie każdy może poddać się endermologii alliance. Nie powinny korzystać z zabiegów panie, które są w ciąży lub karmią piersią, panie z nowotworami lub innymi stanami chorobowymi, osoby z zapaleniem żył, osoby z naczyniakami, osoby cierpiące na łuszczycę i choroby skóry, osoby z wszczepionym symulatorem serca, metalowymi implantami, klienci cierpiący na niewydolność wątroby oraz wiele, wiele innych. Warto każdy przypadek i każde schorzenie skonsultować z osobą, która oferuje tego typu zabiegi, by mieć pewność, iż endermologia alliance Warszawa nie zrobi on „krzywdy” klientowi.

Redakcja kampinoska.waw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.