Dlaczego warto kupić słuchawki z aktywną redukcją hałasu?

Słuchawki z aktywną redukcją szumu ANC gwarantują komfort i świetne brzmienie. Dzięki nim słuchanie muzyki w głośnych miejscach staje się dużo przyjemniejsze. To świetny wybór do pociągu, biura czy na co dzień do miasta.

Co to jest ANC, na czym polega aktywna redukcja szumu?

Słuchawki ANC, czyli z aktywną redukcją szumu, cieszą się coraz większą popularnością ze względu na bardzo dobrą jakość dźwięku, wygodę oraz uniwersalność. Sprawdzą się w podróży, podczas biegania po ruchliwej promenadzie, będą też świetnym wyborem jako słuchawki do pracy zdalnej, gdyż skutecznie izolują od hałasów wokół.

Na czym zatem polega aktywna redukcja hałasu (ANC)? Dźwięk to fale ciśnienia akustycznego, które trafiają do uszu. Funkcja ANC (Active Noise Cancellation) tworzy przeciwfalę ciśnienia o identycznej amplitudzie, ale odwrotnej fazie. Gdy obie fale trafią na siebie w tym samym czasie, dochodzi do wygaszenie tych fal.

Słuchawki z aktywną redukcją hałasu – polecane modele

Proces aktywnej redukcji hałasu wymaga precyzji. Na rynku dostępnych jest kilka modeli słuchawek ANC wartych uwagi – m.in. Skullcandy Hesh ANC oraz Skullcandy Indy ANC.

Skullcandy Hesh ANC. Prezentowany model to słuchawki wokółuszne, o wygodnej, składanej konstrukcji. Można ich używać zarówno w podróży, w biurze, jak i w domu. Sprawdzą się do słuchania muzyki, oddawania się rozrywkom gamingowym, ale też jako słuchawki do pracy zdalnej. Aktywna redukcja hałasu to tylko jedna z ich zalet.

Dodatkowo zapewniają pracę do 22 godzin na jednym ładowaniu. Mają wbudowany lokalizator Tile™, dzięki któremu szybko je odnajdziesz w razie zguby. Pozwalają też na kontrolę rozmów, utworów i głośności. Opcja szybkiego ładowania pozwala zyskać dodatkowe 3 godziny grania po jedynie 10 minutach ładowania!

Skullcandy Indy ANC. Te słuchawki spodobają się osobom, które szukają modelu dousznego. To najwyższy model z grupy słuchawek True Wireless marki Skullcandy. Posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne, są niewielkie, wygodne, możesz mieć je zawsze przy sobie. Jeśli pracujesz zdalnie, ale niekoniecznie z domu, słuchawki z aktywną redukcją szumu warto mieć zawsze pod ręką. Gwarantują płynną pracę do 32 godzin na jednym ładowaniu oraz spersonalizowany dźwięk przez aplikację Skullcandy App.

W zestawie znajduje się stylowe etui ładowane bezprzewodowo. Ponadto prezentowany model pozwala na pełną kontrolę mediów na każdej ze słuchawek. Zabezpieczeniem przed ich zgubieniem jest lokalizator Tile™, który pozwoli je szybko namierzyć.

Redakcja kampinoska.waw.pl