Jak działa Tinder?

1
83

Większość osób marzy o prawdziwej i romantycznej miłości, o dzieleniu życia z bratnią duszą, z którą będzie można porozumiewać się bez słów. W praktyce osiągnięcie takiego celu może być jednak bardzo trudne, w pędzie rzeczywistości ciężko bowiem zawsze dostrzec wszystkie jej niuanse i wykorzystać odpowiednie momenty. Bazując na własnym środowisku nie zawsze jest się w stanie poznać tą jedną, wyjątkową osobę. Nie ulega wątpliwości: szczęściu czasami trzeba pomóc. Szansą może być… Tinder.

Co to jest Tinder?

Tinder jest to aplikacja komórkowa, która najogólniej mówiąc służy do poznawania się. Zakładają ją najczęściej single chcący poznać kogoś wartościowego lub przynajmniej dobrze się pobawić. Działanie aplikacji jest bardzo proste: wyświetla ona profile osób dostępnych w okolicy (ustawić ją można suwakiem do maksymalnie 160 km). Osoby, które pojawiły się na ekranie w zależności od subiektywnej oceny można przesunąć w prawo, a więc na tak lub w lewo, czyli na nie. Jeżeli użytkownik również przesunie w prawo, para zostanie „zmatchowana” i będzie można zacząć ze sobą konwersację na czacie. Cały system wydaje się bardzo prosty. Na wstępie jedyne o co trzeba zadbać to atrakcyjny, przyciągający profil, który pozwoli przyciągnąć potencjalne drugie połówki. Tinder dopasowany jest do potrzeb każdej orientacji – niezależnie od swojej płci można zaznaczyć jaką się jest zainteresowany.

Czy Tinder jest darmowy?

Aplikacja jest darmowa w swoim podstawowym pakiecie. Płacąc za dodatkowe opcje można dowiedzieć się od kogo dostało się przesunięcie w prawo – zazwyczaj „tak / nie” rozdaje się całkowicie w ciemno. Aplikacja w podstawowej formie wprowadza również ograniczenie liczby osób dziennie przesuniętej na tak; dopiero płacąc można przejść na nielimitowany dostęp. Osoby, które są nieco hojniejsze mogą również zainwestować w tzw. Boosty, które umożliwiają pokazanie się wszystkim osobom w okolicy w przeciągu pół godziny.

worldpromocja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here