RĘKAWICE BRAMKARSKIE JESIEŃ/ZIMA 2021

Uniwersalne, wytrzymałe, idealnie dopasowane – HYPERACT to nowa kolekcja rękawic bramkarskich od Uhlsport, które zapewnią maksymalną skuteczność gry w każdych warunkach.

Rękawice Uhlsport HYPERACT – piłka w dobrych rękach

Dobrze przygotowany bramkarz to najlepszy sposób, aby utrzymać piłkę z daleka od siatki naszego zespołu. Aby zapewnić zawodnikom maksymalną skuteczność podczas gry, Uhlsport stworzył specjalną linię rękawic bramkarskich HYPERACT, które zapewnią świetną kontrolę nad piłką, wysoką elastyczność oraz komfort podczas treningów i meczów. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak ABSOLUTGRIP oraz innowacyjny SUPERGRIP+, Uhlsport dostarcza sprzętu dostosowanego do gry w każdych warunkach.

Czym wyróżnia się seria HYPERACT na tle konkurencji?

Nowa kolekcja rękawic od Uhlsport to przede wszystkim znakomite dopasowanie do potrzeb bramkarzy. Kontrola nad piłką to kluczowy atrybut, który decyduje o skuteczności powstrzymywania strzałów na bramkę, dlatego rękawice muszą charakteryzować się znakomitą przyczepnością niezależnie od warunków pogodowych. Dodatkowe strefy odbicia na wierzchu dłoni sprawiają, że wybicie pięścią jest dokładniejsze niż dotychczas, dając niezbędną przewagę podczas walki o piłkę w polu karnym.

Seria HYPERACT wykorzystuje opatentowane rodzaje pianki, które zagwarantują przewagę w każdym meczu. ABSOLUTGRIP to markowa pianka firmy Uhlsport, zapewniająca perfekcyjną skuteczność w czasie rozgrywek przy suchej pogodzie – chociaż rękawice sprawdzą się znakomicie również podczas opadów. SUPERGRIP+ to innowacyjne rozwiązanie, łączące w sobie lepką piankę oraz antypoślizgowe elementy, które pozwolą na pewne przyjęcie piłki nawet w deszczu. W nowej kolekcji Uhlsport nie zabrakło również rękawic treningowych oraz modeli dla początkujących zawodników. Szeroki wybór rozmiarów – od 2 do 11 – oraz wykorzystanie wytrzymałej pianki STARTERSOFT sprawia, że rękawice HYPERACT zadowolą wszystkich użytkowników, niezależnie od doświadczenia.

HYPERACT – rękawice dopasowane w każdym calu

Każdy bramkarz ma swój ulubiony krój rękawic, który najlepiej odpowiada jego potrzebom. Z tego powodu Uhlsport przygotowało kolekcję, mającą na celu zaspokojenie wymagań wszystkich zawodników. W skład kolekcji wchodzą następujące kroje:

  • Reflex – komfortowe szwy wewnętrzne sprawiają, że rękawica ściśle przylega do dłoni bramkarza, oferują znakomitą kontrolę nad piłką.
  • Half-Negative Cut – to rozwiązanie dla zawodników, którym zależy na balansie pomiędzy powierzchnią kontaktu oraz dopasowaniu rękawicy do dłoni.
  • Finger Surround – ten niezwykle popularny krój charakteryzuje się większą powierzchnią chwytną oraz znakomitym prowadzeniem piłki.
  • Klasyczny – szerokie szwy zewnętrzne zapewniają maksymalizację powierzchni kontaktu z piłką, co zwiększa skuteczność obrony.

Komfort noszenia – skuteczność gry

Wysokiej klasy powierzchnie chwytne oraz różnorodność krojów to nie jedyne atuty kolekcji HYPERACT. Komfort noszenia rękawic wydatnie wpływa na samopoczucie zawodnika, co z kolei przekłada się na jego skuteczność w czasie treningów oraz rozgrywek. Solidne zapięcie pozwoli utrzymać rękawicę we właściwym położeniu i zapewni pewny chwyt przy każdym przejęciu piłki. Tworząc nową kolekcję, Uhlsport dołożyło starań, aby zadbać o wygodę bramkarzy. Zapięcie DUAL FIX SYSTEM oferuje znakomitą stabilność przy zachowaniu elastyczności nadgarstka. Wykorzystanie oddychających materiałów, takich jak AIRPRENE sprawia, że korpus rękawicy przepuszcza powietrze i gwarantuje wygodę noszenia. HYPERACT to kolekcja stworzona dla wymagających zawodników, którzy potrzebują sprzętu najwyższej jakości.

Uniwersalność o każdej porze roku

Kupując wyposażenie, warto postawić na jakość. HYPERACT to znakomite rękawice bramkarskie na jesień ze względu na zastosowanie wodoodpornych materiałów oraz pianki SUPERGRIP+, która zapewnia świetną przyczepność podczas gry w wilgotnych warunkach. Solidne wykonanie sprawia, że produkty Uhlsport sprawdzą się nawet w ekstremalnych sytuacjach. To również idealne rękawice bramkarskie na zimę o parametrach, na które temperatura nie ma dużego wpływu. Te atuty sprawiają, że kolekcja HYPERACT umożliwi obronę bramki w najtrudniejszych warunkach. Rękawice bramkarskie Uhlsport Hyperact na jesień i zimę można kupić w sklepie SPORTSPRO, oficjalnego dystrybutora w Polsce marki Uhlsport!

Redakcja kampinoska.waw.pl