Poznaj Fundację Dorastaj z Nami

Wsparcie psychologiczne, stypendia i pomoc w nauce, a także mnóstwo programów aktywizujących i pozwalających rozwijać zainteresowania dzieci i młodzieży. To tylko niektóre sfery działalności Fundacji Dorastaj z Nami.

To, co wyróżnia tę organizację, to adresaci pomocy – są nimi dzieci, których rodzice stracili życie lub zdrowie na służbie. Tłumaczymy, jak możesz wesprzeć jej działania.

Fundacja Dorastaj z Nami dla dzieci bohaterów

Setki dzieci w Polsce borykają się z traumą związaną ze stratą rodzica, który zginął w czasie pełnienia służby. Rodziny policjantów, żołnierzy, strażaków, ratowników i innych pracowników służb mundurowych, którzy oddali życie lub zdrowie walcząc za kraj lub chroniąc innych, nie powinny być pozbawione szansy na normalne życie. Dlatego właśnie powstała Fundacja Dorastaj z Nami. Swoje działania koncentruje na zapewnieniu swoim podopiecznych możliwości normalnej nauki, rozwijania zainteresowań oraz zdobywania wykształcenia, dzięki któremu młodzi ludzie będą konkurencyjni na rynku pracy.

Stypendia, programy edukacyjne i nie tylko

Jakie działania podejmuje Fundacja Dorastaj z Nami? Świadczy pomoc psychologiczną i doradczą, udziela stypendiów, finansuje edukację w szkołach i na studiach wyższych, przekazuje też środki na udział dzieci w korepetycjach i zajęciach dodatkowych. Organizuje też różnego rodzaju programy sportowe, aktywizujące oraz integrujące dzieci i młodzież. Swoją pomoc kieruje do osób uczących się do 25 roku życia. Do tej pory z jej pomocy skorzystało ponad ćwierć tysiąca podopiecznych. Na ten cel trafiło ponad 5 milionów złotych.

Poznaj Fundację Dorastaj z Nami

Czekamy na Twoje wsparcie

Fundacja Dorastaj z Nami działa dzięki wsparciu darczyńców. Aktywnie poszukuje środków finansowych, pozwalających realizować jej misję. Pomóc może każdy – przekazując jednorazową dotację, przystępując do misji „Zawsze Wierni”, która polega na comiesięcznym kierowaniu wpłat, a także przeznaczając 1 procent podatku w ramach rocznego rozliczenia. Organizację wspierają też firmy i instytucje z całej Polski.

 

Redakcja kampinoska.waw.pl