Dziecięca przyjaźń z Myszką Miki

Myszka Miki dla rodziców i dziadków na pewno budzi sentyment, a młodszemu pokoleniu nie może nie przypaść do gustu. Zwłaszcza że seria Myszka Miki i przyjaciele składa się z różnorakich, świetnie wykonanych zabawek, gier i gadżetów.

Myszka Miki prawie prosto z kreskówki

Sympatyczna myszka to bohater kreskówki Walta Disneya. Wystąpiła się pierwszy raz w filmie animowanym w 1928 roku. Odtąd wiele się zmieniło w jej życiu – pojawili się przyjaciele i inne postaci, a także przeżyła wiele przygód. Można jej świat poznać oglądając stare, a także najnowsze produkcje, w których gra główną rolę. Jej popularność sprawiła, że dzieci chętnie przyjmują ją do swojego świata poprzez zabawki, na przykład różnej wielkości pluszaki. Dla najmłodszych świetnym wyborem jest Myszka Miki Uspokajacz. To prawie tego samego rozmiaru co niemowlak myszka, która sprawdzą się świetnie przy usypianiu dziecka, A to wszystko dzięki kolorowym światełkom i melodyjce, która gra nawet 15 minut – wystarczy delikatnie przycisnąć brzuszek. Zabawka Myszka Miki sprawdza się również przy zabawie w dzień. Stymuluje rozwój dotyku dziecka, gdyż jest uszyta z kilku różnych materiałów pluszowych.

Dorastanie z Myszką Miki i jej przyjaciółmi

Dziecko chętnie będzie przytulać się również do innych maskotek – miękkich i kolorowo ubranych postaci z serii TM Toys. Myszka Miki to jednak nie tylko pluszaki. Dla nieco starszych dzieci, tych powyżej 3 lat, zwłaszcza dziewczynek, idealnym gadżetem do zabawy są zestawy figurek zarówno Myszki Miki, jak i Myszki Minnie, a także innych przyjaciół. Zabawkami tego typu można bawić się bez końca, przebierając je z różne ubranka, a także tworząc swoje własne historie, gdyż postaci sympatycznych myszek mają ruchome rączki i nóżki. Można z tego typu figurek, jak również ubranek dla nich, zebrać niemałą kolekcję. Zabawki Myszki Miki są niezwykle inspirujące. Zwłaszcza że dziecko może stworzyć sobie ją własnoręcznie, używając do tego zestawu ciastoliny w dziewięciu kubeczkach, inspirowanego bajkowym bohaterem. Dla kreatywnej zabawy świetnie sprawdzą się gry planszowe, puzzle, biurka edukacyjne. Na półce po nazwą „Myszka Miki zabawki” można znaleźć również farby plakatowe, kredki ołówkowe, bańki mydlane, piłki gumowe. Jako bardziej praktyczne zabawki można potraktować kubki termiczne, czy notesy holograficzne.

Zabawki Myszka Miki to produkty dla dzieci w różnym wieku. Wybór jest szeroki. Można się o tym przekonać odwiedzając stronę sklepu https://damizabawki.pl/pol_m_Zabawki_Bohater-z-bajki_Myszka-Miki-i-Przyjaciele-685.html, w którym zakupy mogą być również świetną zabawą.

Redakcja kampinoska.waw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.