PEPELAND - PARK ROZRYWKI

Pepeland to chyba najbardziej atrakcyjne dla dzieci miejsce, znajdujące się w otulinie Puszczy Kampinoskiej. W parku rozrywki Pepeland położonym na północ od Warszawy, niedaleko drogi głównej na Gdańsk, zostały specjalnie dla najmłodszych stworzone wyjątkowe atrakcje. Mini ZOO, w którym dzieci mogą karmić i głaskać zwierzęta, m.in. lamy, osiołki, owieczki, kozy i świnki. Wszystkie zwierzątka są oswojone i przyjaźnie nastawione do najmłodszych. Inną atrakcją jaką oferuje Pepeland jest wioska indiańska zwana Małpi Gaj, czyli kryty plac zabaw konstrukcji drewnianej ze zjeżdżalną, gdzie dzieci mogą swobodnie biegać, wspinać się po drabinkach i linach niczym młody Indiana Jones.

Kolejną atrakcją jaką oferuje Pepeland są ciężkie samochody bojowe cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem nie tylko najmłodszych. Niesamowitych przeżyć dostarczy przejażdżka wielką zgarniarą wojskową po specjalnie przygotowanej górzystej trasie. Inny pojazd, amfibia - czołg pontonowy - zabierze wszystkich w ciekawą podróż. Odczucia towarzyszące temu będą zbliżone do tych, jakich doświadczamy na prawdziwym statku. Możliwa jest też wycieczka samochodem straży pożarnej. W rolę pilotów mogą wcielić się Ci, którzy będą zwiedzać helikopter MI-2, natomiast członkami załogi Rudego z Czterech Pancernych poczują się dzieci poznające od środka czołg T-34.

Mali goście mogą również skorzystać z przejażdżki na przesympatycznym kucyku Minerale oraz na innych konikach. Jazda bryczką także dostarczyć im może niezapomnianych wrażeń. Zawsze nad bezpieczeństwem jeźdźców czuwają doświadczeni instruktorzy jazdy konnej.

Pepeland ma także własną salę zabaw o powierzchni 450 m2, wyposażona w suchy basen z piłeczkami, zjeżdżalnię, kosz do koszykówki, mini bilard, mini piłkarzyki oraz mnóstwo innych zabawek. Ponadto jest plac zabaw, na którym znajdują się karuzele, zjeżdżalnia do ślizgu w workach, fantastyczne huśtawki, boisko do piłki nożnej i do siatkówki.

PEPELAND
ul. Kolejowa 378
05-092 Dziekanów Nowy
tel. 22/ 751 26 27 kom. 0501-705-969
Gmina Łomianki.
Otwarte 7 dni w tygodniu, w godzinach 9.00 - 19.00.

Robert Remisz
NAWIGACJA

Wiadomości

Turystyka

Szlaki Turystyczne

Ścieżki Dydaktyczne

Kampinoski Szlak Rowerowy

Agroturystyka

Wycieczki na Weekend

Położenie i Klimat

Przyroda

Historia

Kampinoski Park Narodowy

Rezerwaty Przyrody w KPN

Foto-Galerie

Mapa


Copyright 2005 kampinoska@op.pl
Design by Marta Lewandowska & Robert Remisz